Surprise Me!
Search Results For:

Shoqe Bitch

How one tweet can ruin your life | Jon Ronson

For the longest time Jon Ronson reveled in the fact that Twitter gave a voice to the voiceless ... the social media platform gave us all a chance to speak up and hit ...

2015-07-20 17:12 1,016,308 YouTube

Zone e lire - Po ti kush je?' Guiness world record/Super xhongleri me top ne koke! (24 mars 2017)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani ne KLANHD & TVKLAN.

2017-03-25 33:44 5,358 YouTube

Brenda shtëpisë më të shtrenjtë në botë!

Kliko Subscribe për të na ndjekur në vazhdim :). Shiko dhe: Gjermanët këndojne shqip ´´Po vijnë krushqit maleve´´ https://www.youtube.com/watch...

2017-01-26 02:15 28,200 YouTube

Zonja e vogel - Episodi 27

2017-03-22 45:17 14,853 YouTube

Dikur 95 kg, sot shqiptarja bëhet shembull për amerikanët!

Kliko Subscribe për të na ndjekur në vazhdim :). Shiko dhe: Shqiptarja që po çmend meshkujt italian! https://www.youtube.com/watch?v=eadWhl6OSRI...

2017-01-12 01:39 38,850 YouTube

Zone e lire - Exlusive/Xhesika dhe Kallashi hedhin ne treg ‘Shoqe Bitch’! (29 prill 2016)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani ne KLANHD & TVKLAN...

2016-04-30 18:26 439 Dailymotion

Hysi dhe Zyra-Kqyr Ne Shoqe

...

2016-10-17 03:45 3 Dailymotion

Leta - Kqyrni shoqe (Official Video)

...

2015-08-04 02:00 7 Dailymotion

Shqiprim Sylejmani - Kqyrni Shoqe Live 2016 Dasem

...

2016-09-27 01:10 2 Dailymotion

Shkurta gashi - Kqyrni shoqe

Shkurta gashi - Kqyrni shoqe...

2013-08-24 03:58 501 Dailymotion